Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
Детски тренерки
Код на производ:
(85B890-U41)
NIKE

NIKE Jordan Vert Tape

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 9-12м
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE JORDAN VERT TAPE е детска lifestyle тренерка за момчиња дизајнирана за нивно целодневно уживање. Тренерки во кои вашите момчиња ќе уживаат и ќе имаат целосна слобода на движење во сите секојдневни активности. Мазната и прозрачна ткаенина ќе им ја обезбеди удобноста која ја заслужуваат. Еластичните делови и на горниот и на долниот дел ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот. Еластичниот појас го олеснува поставувањето и персонализирањето на долниот дел од тренерките. Jumpman логото на предниот дел од горниот дел ја пренесува вашата љубов кон кошарката на вашите малечки. Се перат во машина за лесно одржување. Спецификација: Тренерки за момчиња Состав: 100% полиестер Еластичен појас Еластични манжетни Патент Slip-on дизајн Jumpman лого Машинско перење.
Подетално

NIKE JORDAN VERT TAPE е детска lifestyle тренерка за момчиња дизајнирана за нивно целодневно уживање. Тренерки во кои вашите момчиња ќе уживаат и ќе имаат целосна слобода на движење во сите секојдневни активности. Мазната и прозрачна ткаенина ќе им ја обезбеди удобноста која ја заслужуваат. Еластичните делови и на горниот и на долниот дел ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот. Еластичниот појас го олеснува поставувањето и персонализирањето на долниот дел од тренерките. Jumpman логото на предниот дел од горниот дел ја пренесува вашата љубов кон кошарката на вашите малечки. Се перат во машина за лесно одржување.
Спецификација:

 • Тренерки за момчиња
 • Состав: 100% полиестер
 • Еластичен појас
 • Еластични манжетни
 • Патент
 • Slip-on дизајн
 • Jumpman лого
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7 6-7г.
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12 9-12м
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош