Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
Детски тренерки
Код на производ:
(75B890-U41)
NIKE

NIKE Jordan Vert Tape

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE JORDAN VERT TAPE се детски тренерки за машки бебиња инспирирани од кошарката. Jordan ветува дека ќе биде тука во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил, придружувајќи го секој динаминчен ден на вашите бебиња од почеток до крај. Мазната и прозрачна ткаенина ќе обезбеди удобност која вашите момчиња ја заслужуваат. Патентот со целосна должина обезбедува лесно прилагодување на отворот, а манжетните и на горниот и на долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализирањето на долниот дел, а JUMPMAN логото на предната страна помага да ја пренесете вашата љубов кон брендот на најмалите. Се перат во машина за лесно одржување.Спецификација: Тренерки за машки бебиња Состав: 100% полиестер Еластичен појас Патент JUMPMAN лого Еластични манжетни Slip-on дизајн Машинско перење.
Подетално

NIKE JORDAN VERT TAPE се детски тренерки за машки бебиња инспирирани од кошарката. Jordan ветува дека ќе биде тука во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил, придружувајќи го секој динаминчен ден на вашите бебиња од почеток до крај. Мазната и прозрачна ткаенина ќе обезбеди удобност која вашите момчиња ја заслужуваат. Патентот со целосна должина обезбедува лесно прилагодување на отворот, а манжетните и на горниот и на долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализирањето на долниот дел, а JUMPMAN логото на предната страна помага да ја пренесете вашата љубов кон брендот на најмалите. Се перат во машина за лесно одржување.
Спецификација:

 • Тренерки за машки бебиња
 • Состав: 100% полиестер
 • Еластичен појас
 • Патент
 • JUMPMAN лого
 • Еластични манжетни
 • Slip-on дизајн
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2T 18-24м
  3T 2-3г.
  4T 3-4г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 75B214-023
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Помош