Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(HK9031)
adidas

adidas Fastimpact

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
4.470 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Fastimpact се женски хеланки за тренинг кои ќе ги подобрат вашите резултати во теретана. Овие хеланки ќе ви ја овозможат удобноста која ја заслужувате во интензивните моменти од вашата физичка активност. Хеланките имаат тесен крој со својства на компресија. Имаат висок појас и ја нудат потребната покриеност. Ако сте редовни во теретана, облечете ги adidas Fastimpact женски хеланки за тренинг и подобрете ги вашите перформанси. Спецификација: Женски хеланки Висок струк Еластичен појас adidas лого Состав: 81% рециклиран полиестер, 19% еластин.
Подетално

adidas Fastimpact се женски хеланки за тренинг кои ќе ги подобрат вашите резултати во теретана. Овие хеланки ќе ви ја овозможат удобноста која ја заслужувате во интензивните моменти од вашата физичка активност. Хеланките имаат тесен крој со својства на компресија. Имаат висок појас и ја нудат потребната покриеност. Ако сте редовни во теретана, облечете ги adidas Fastimpact женски хеланки за тренинг и подобрете ги вашите перформанси.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • adidas лого
 • Состав: 81% рециклиран полиестер, 19% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Помош