Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Block
NIKE Block
NIKE Block
NIKE Block
Детски тренерки
Код на производ:
(76E201-U90)
NIKE

NIKE Block

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE BLOCK се детски тренерки за машки бебиња дизајнирани за нивно уживање. Тренерките комбинираат ретро стил со „all-in-1“ outfit. Мазната и прозрачна ткаенина ќе им ја обезбеди удобноста која ја заслужуваат вашите момчиња. Еластичните манжетни ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот, а кенгур џебот е тука за безбедно складирање на потребните ситници. Еластичниот појас го олеснува поставувањето и персонализирањето на долниот дел од тренерките. Се перат во машина за лесно одржување.Спецификација: Тренерки за машки бебиња Состав: 100% полиестер Еластичен појас Еластични манжетни Патент Кенгур џеб Машинско перење.
Подетално

NIKE BLOCK се детски тренерки за машки бебиња дизајнирани за нивно уживање. Тренерките комбинираат ретро стил со „all-in-1“ outfit. Мазната и прозрачна ткаенина ќе им ја обезбеди удобноста која ја заслужуваат вашите момчиња. Еластичните манжетни ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот, а кенгур џебот е тука за безбедно складирање на потребните ситници. Еластичниот појас го олеснува поставувањето и персонализирањето на долниот дел од тренерките. Се перат во машина за лесно одржување.
Спецификација:

 • Тренерки за машки бебиња
 • Состав: 100% полиестер
 • Еластичен појас
 • Еластични манжетни
 • Патент
 • Кенгур џеб
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2T 18-24м
  3T 2-3г.
  4T 3-4г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 66E201-U90
  1.314 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 66J845-X1T
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Помош