Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jumpan AirX
NIKE Jumpan AirX
NIKE Jumpan AirX
NIKE Jumpan AirX
Детски тренерки
Код на производ:
(35A838-AA7)
NIKE

NIKE Jumpan AirX

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 9-12г.
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE JUMPMAN AIR се детски тренерки за мали девојчиња инспирирани од кошарката. Овозможете им на вашите девојчиња да го носат вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Мазната и прозрачна ткаенина со секојдневен крој ги прави овие тренерки многу пријатни и меки, така што вашите дечиња ќе ја добијат удобноста која ја заслужуваат. Ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Jordan дизајнот и Jumpman логото на предниот горен дел и ногавицата ќе ги насочат вашите малечки кон прекрасната игра под обрачот. Спецификација: Детски тренерки за помали девојчиња Ребрести манжетни Jumpman лого и на горниот и на долниот дел Секојдневен крој Еластичен појас Slip-on дизајн.
Подетално

NIKE JUMPMAN AIR се детски тренерки за мали девојчиња инспирирани од кошарката. Овозможете им на вашите девојчиња да го носат вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Мазната и прозрачна ткаенина со секојдневен крој ги прави овие тренерки многу пријатни и меки, така што вашите дечиња ќе ја добијат удобноста која ја заслужуваат. Ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Jordan дизајнот и Jumpman логото на предниот горен дел и ногавицата ќе ги насочат вашите малечки кон прекрасната игра под обрачот.
Спецификација:

 • Детски тренерки за помали девојчиња
 • Ребрести манжетни
 • Jumpman лого и на горниот и на долниот дел
 • Секојдневен крој
 • Еластичен појас
 • Slip-on дизајн

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X 6-7г.
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12 9-12г.
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош