Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HC8818)
adidas

adidas Holidayz

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.888 ДЕН
Моментална цена
3.888 ДЕН
Цена со попуст
3.110 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Holidayz се женски долен дел тренерки со висок струк за секојдневна и целодневна удобност. Покрај удобноста што ќе ви ја пружи, овој модел ви дава и чувство на луксуз, благодарение на мекиот, кадифен материјал. Тренерките има широк и лежерен крој со висок струк, за да можете да се препуштите на максималното уживање и удобност. Материјалот е исто така растеглив за да имате целосна слобода на движење. Еластичниот појас со учкур и страничните џебови додаваат функционалност на ова парче облека. Спецификација: Женски долен дел тренерки Еластичен појас со учкур Странични џебови Широк крој Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин.
Подетално

adidas Holidayz се женски долен дел тренерки со висок струк за секојдневна и целодневна удобност. Покрај удобноста што ќе ви ја пружи, овој модел ви дава и чувство на луксуз, благодарение на мекиот, кадифен материјал. Тренерките има широк и лежерен крој со висок струк, за да можете да се препуштите на максималното уживање и удобност. Материјалот е исто така растеглив за да имате целосна слобода на движење. Еластичниот појас со учкур и страничните џебови додаваат функционалност на ова парче облека.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Еластичен појас со учкур
 • Странични џебови
 • Широк крој
 • Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош