Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA TINY BEAR™ II BUNTING
COLUMBIA TINY BEAR™ II BUNTING
COLUMBIA TINY BEAR™ II BUNTING
COLUMBIA TINY BEAR™ II BUNTING
Детски комбинезон
Код на производ:
(1523741616)
COLUMBIA

COLUMBIA TINY BEAR™ II BUNTING

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3-6 3-6м
  • 6-9 6-9м
  • 9-12 9-12м
  • 0-3 0-3м
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезон
Пол Деца-девојчиња
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3-6 3-6м
6-9 6-9м
9-12 9-12м
0-3 0-3м
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош