Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Camo
NIKE Club Camo
NIKE Club Camo
NIKE Club Camo
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(86J811-M19)
NIKE

NIKE Club Camo

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE CLUB CAMO се детски долен дел тренерки за момчиња инспирирани од спортскиот стил. Овој модел се одликува со класичен крој, кој секојдневно ќе ги придружува вашите малечки од почеток до крај и ќе го исполни нивниот ден со удобност и комфор. Изработени се во класичен дизајн од супер-меко руно кое е меко однадвор и нежно одвнатре, и дава чувство на пријатност, удобност и топлина. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овој долнен дел тренерки. Двата странични џебови безбедно ќе ги чуваат сите ситници. NIKE логото на ногата јасно ја пренесува вашата љубов кон овој бренд на вашите момчиња. Дајте им на најмалите дневна доза NIKE стил и удоност со овие долен дел тренерки. Спецификација: Долен дел тренерки за момчиња Состав: 60% памук и 40% полиестер Еластичен појас NIKE лого Странични џебови Машинско перење.
Подетално

NIKE CLUB CAMO се детски долен дел тренерки за момчиња инспирирани од спортскиот стил. Овој модел се одликува со класичен крој, кој секојдневно ќе ги придружува вашите малечки од почеток до крај и ќе го исполни нивниот ден со удобност и комфор. Изработени се во класичен дизајн од супер-меко руно кое е меко однадвор и нежно одвнатре, и дава чувство на пријатност, удобност и топлина. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овој долнен дел тренерки. Двата странични џебови безбедно ќе ги чуваат сите ситници. NIKE логото на ногата јасно ја пренесува вашата љубов кон овој бренд на вашите момчиња. Дајте им на најмалите дневна доза NIKE стил и удоност со овие долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за момчиња
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластичен појас
 • NIKE лого
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7 6-7г.
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.323 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.890 ДЕН
  Помош