Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
Код на производ:
(HK2336)
adidas

adidas Techfit

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Techfit е машка маица за тренинг. Тесниот крој на маицата ќе ја нагласи вашата одлична фигура, а во исто време ќе придонесе за продуктивноста на тренингот благодарение на слободата на движење. Соборете ги вашите лични рекорди со мала помош од одлична спортска опрема. Долгите ракави се идеален избор за малку постуденото време, бидејќи не сакате временската прогноза да ве спречи да ја одржувате формата. Технологијата AEROREADY ќе ја апсорбира секоја последна капка пот за да ве одржува суви и свежи од почетокот до крајот на вашата физичка активност. Минималистичкиот дизајн е надополнет со adidas лого, кое ја истакнува љубовта кон спортот, но без пренагласен стил. Спецификација: Машка маица Долги ракави adidas лого Тесен крој Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин.
Подетално

adidas Techfit е машка маица за тренинг. Тесниот крој на маицата ќе ја нагласи вашата одлична фигура, а во исто време ќе придонесе за продуктивноста на тренингот благодарение на слободата на движење. Соборете ги вашите лични рекорди со мала помош од одлична спортска опрема. Долгите ракави се идеален избор за малку постуденото време, бидејќи не сакате временската прогноза да ве спречи да ја одржувате формата. Технологијата AEROREADY ќе ја апсорбира секоја последна капка пот за да ве одржува суви и свежи од почетокот до крајот на вашата физичка активност. Минималистичкиот дизајн е надополнет со adidas лого, кое ја истакнува љубовта кон спортот, но без пренагласен стил.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Долги ракави
 • adidas лого
 • Тесен крој
 • Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош