Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(218883-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Roch Inspired

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH INSPIRED се долен дел машки lifestyle тренерки со едноставен крој и препознатлив комфор. Комбинираат класичен стил со полиестер за возвишен изглед. Правите ногавици им овозможуваат на овие тренерки лежерно да паѓаат над вашите нови Champion патики. Еластичниот прилагодлив појас е тука за да го подобри вклопувањето и да ја олесни персонализацијата. Едноставноста на овие тренерки отвара можност за безброј комбинации на облека кои се удобни и пријатни, идеални за сезоната што претстои. Спецификација: Машки долен дел тренерки Прави ногавици Состав: 100% полиестер Еластичен појас.
Подетално

Champion ROCH INSPIRED се долен дел машки lifestyle тренерки со едноставен крој и препознатлив комфор. Комбинираат класичен стил со полиестер за возвишен изглед. Правите ногавици им овозможуваат на овие тренерки лежерно да паѓаат над вашите нови Champion патики. Еластичниот прилагодлив појас е тука за да го подобри вклопувањето и да ја олесни персонализацијата. Едноставноста на овие тренерки отвара можност за безброј комбинации на облека кои се удобни и пријатни, идеални за сезоната што претстои.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Прави ногавици
 • Состав: 100% полиестер
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош