Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
Женски фустан
Код на производ:
(116453-GS556)
CHAMPION

CHAMPION Golden

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.003 ДЕН
Заштеда: 1.287 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion GOLDEN е женски lifestyle фустан кој ја истакнува вашата женственост и нежност. Спортската елеганција отсекогаш била и останува во мода. Овој фустан е тука да ве потсети дека заслужувате бескомпромисна удобност и комфор во секое време. Изработен е од мек памук, кој во контакт со вашата кожа дава совршена удобност и пријатност. Со својот опуштен и урбан крој, тој е направен да се движи со вас. Доколку сакате целосна слобода на движење и имате потреба да ја истакнете вашата женственост во преден план, овој Champion фустан е вашиот идеален сојузник. Спецификација: Женски фустан Состав: 100% памук.
Подетално

Champion GOLDEN е женски lifestyle фустан кој ја истакнува вашата женственост и нежност. Спортската елеганција отсекогаш била и останува во мода. Овој фустан е тука да ве потсети дека заслужувате бескомпромисна удобност и комфор во секое време. Изработен е од мек памук, кој во контакт со вашата кожа дава совршена удобност и пријатност. Со својот опуштен и урбан крој, тој е направен да се движи со вас. Доколку сакате целосна слобода на движење и имате потреба да ја истакнете вашата женственост во преден план, овој Champion фустан е вашиот идеален сојузник.
Спецификација:

 • Женски фустан
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Долг фустан 113942-WL004
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.674 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Долг фустан 115253-KK001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Долг фустан 112610-PS063
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.134 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.890 ДЕН
  Помош