Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Drew Peak
THE NORTH FACE Drew Peak
THE NORTH FACE Drew Peak
THE NORTH FACE Drew Peak
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(NF0A7X1HJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Drew Peak

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.992 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
The North Face DREW PEAK долниот дел машки тренерки нудат врвна, целодневна удобност. Мешавината од памучна ткаенина со средна тежина обезбедува топлина за секоја пригода, без разлика дали сте на планина или во град. Еластичните манжетни и еластичниот прилагодлив појас нудат удобно вклопување. Без разлика дали сакате да се опуштите после некоја активност или едноставно сакате удобност во секое време, The North Face DREW PEAK машките тренерки се одличен избор. Спецификација: Еластични манжетни Еластичен прилагодлив појас Предни џебови.
Подетално

The North Face DREW PEAK долниот дел машки тренерки нудат врвна, целодневна удобност. Мешавината од памучна ткаенина со средна тежина обезбедува топлина за секоја пригода, без разлика дали сте на планина или во град. Еластичните манжетни и еластичниот прилагодлив појас нудат удобно вклопување. Без разлика дали сакате да се опуштите после некоја активност или едноставно сакате удобност во секое време, The North Face DREW PEAK машките тренерки се одличен избор.
Спецификација:

 • Еластични манжетни
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош