Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(116448-GS556)
CHAMPION

CHAMPION Golden

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion GOLDEN се женски долен дел тренерки, дизајнирани за исклучителна удобност. Прошетајте низ градските улици со стил и покажете ја најдобрата верзија од себе и бидете забележани каде ѝ да одите. Комбинацијата на стандарден крој со квалитетен материјал му дава возвишен изглед на ова парче облека кое можете да го носите секој ден. Еластичниот појас со два широки учкури е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата. Манжетните на нозете спречуваат несакано движење и продирањето на студениот воздух. Облечете го овој функционален долен дел кој лесно се комбинира со остатокот од вашата гардероба и тргнете да се соочите со новиот ден и новите авантури. Спецификација:Женски долен дел тренерки - lifestyleСостав: 100% памукЕластични делови на ногавицитеЕластичен појас со два учкури.
Подетално

Champion GOLDEN се женски долен дел тренерки, дизајнирани за исклучителна удобност. Прошетајте низ градските улици со стил и покажете ја најдобрата верзија од себе и бидете забележани каде ѝ да одите. Комбинацијата на стандарден крој со квалитетен материјал му дава возвишен изглед на ова парче облека кое можете да го носите секој ден. Еластичниот појас со два широки учкури е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата. Манжетните на нозете спречуваат несакано движење и продирањето на студениот воздух. Облечете го овој функционален долен дел кој лесно се комбинира со остатокот од вашата гардероба и тргнете да се соочите со новиот ден и новите авантури.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки - lifestyle
 • Состав: 100% памук
 • Еластични делови на ногавиците
 • Еластичен појас со два учкури

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош