Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(H58588)
adidas

adidas OWN THE RUN

Претходна цена
5.388 ДЕН
Моментална цена
5.388 ДЕН
Цена со попуст
4.310 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од загревање до опуштање по трчањето и секој чекор помеѓу нив, adidas OWN THE RUN машките панталони за трчање ви ја обезбедуваат сета удобност која ви е потребна. Доволно топли за да издржат километри на ладно време и доволно прозрачни за да обезбедат оптимална циркулација на воздухот. Ветерот и слабиот дожд нема да ве успорат благодарение на водоотпорната завршница. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ е едно од решенијата за отстранување на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови со патент Водоотпорна завршница Рефлектирачки детали Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин.
Подетално

Од загревање до опуштање по трчањето и секој чекор помеѓу нив, adidas OWN THE RUN машките панталони за трчање ви ја обезбедуваат сета удобност која ви е потребна. Доволно топли за да издржат километри на ладно време и доволно прозрачни за да обезбедат оптимална циркулација на воздухот. Ветерот и слабиот дожд нема да ве успорат благодарение на водоотпорната завршница. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ е едно од решенијата за отстранување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Водоотпорна завршница
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош