Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Спортски градник
Код на производ:
(DM0633-569)
NIKE

NIKE Swoosh

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.691 ДЕН
Заштеда: 299 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Swoosh е женски спортски градник во кој ќе бидете подготвени за предизвиците на секојдневните тренинзи и другите спортски активности. Тој е дизајниран да ви понуди средно ниво на компресија, што го прави идеален за трчање, вежбање во теретана, часови по танц и други активности со сличен интензитет. Изработен е од растеглива ткаенина и најмалку 75% рециклиран материјал. Технологијата Dri-Fit која ја отстранува потта од вашата кожа ви овозможува да останете суви и свежи. Широките прерамки и Racerback дизајнот ви овозможуваат природно и непречено движење. Доколку сакате максимална поддршка додека вежбате, тогаш овој Nike градник е вашиот вистински избор. Спецификација: Женски спортски градник Средно ниво на компресија Тесен крој Широки прерамки Dri-Fit технологија Состав на материјал: 82% полиестер и 18% спандекс Машинско перење.
Подетално

Nike Swoosh е женски спортски градник во кој ќе бидете подготвени за предизвиците на секојдневните тренинзи и другите спортски активности. Тој е дизајниран да ви понуди средно ниво на компресија, што го прави идеален за трчање, вежбање во теретана, часови по танц и други активности со сличен интензитет. Изработен е од растеглива ткаенина и најмалку 75% рециклиран материјал. Технологијата Dri-Fit која ја отстранува потта од вашата кожа ви овозможува да останете суви и свежи. Широките прерамки и Racerback дизајнот ви овозможуваат природно и непречено движење. Доколку сакате максимална поддршка додека вежбате, тогаш овој Nike градник е вашиот вистински избор.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Средно ниво на компресија
 • Тесен крој
 • Широки прерамки
 • Dri-Fit технологија
 • Состав на материјал: 82% полиестер и 18% спандекс
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош