Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Launch Sw 5
UNDER ARMOUR Launch Sw 5
UNDER ARMOUR Launch Sw 5
UNDER ARMOUR Launch Sw 5
Код на производ:
(1361492-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Launch Sw 5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armor Launch SW 5 кратките машки шорцеви за трчање ви овозможуваат да постигнете најдобри резултати со своите перформанси. Ултра лесната, растеглива ткаенина ви овозможува оптимална слобода на движење. Направени да ја исфрлат потта од вашата кожа и брзо се сушат за да ве одржат суви до самиот крај на тренингот. Дополнителна свежина е обезбедена со технологијата против непријатни миризби. Страничните мрежести панели и внатрешната мрежеста постава додаваат прозрачност и овозможуваат да се елиминира влагата. Четиринасочната растеглива конструкција ви овозможува да се движите во сите правци. Еластична лента со скриено прилагодување обезбедува совршено вклопување. Отворените странични џебови се тука за складирање на вашите ситници, додека внатрешниот џеб е идеален за мобилен телефон.Спецификација: Ткаенина која брзо се суши Технологија против непријатни миризби Отворени странични џебови и внатрешен џеб за мобилен телефон Мрежеста постава Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Under Armor Launch SW 5 кратките машки шорцеви за трчање ви овозможуваат да постигнете најдобри резултати со своите перформанси. Ултра лесната, растеглива ткаенина ви овозможува оптимална слобода на движење. Направени да ја исфрлат потта од вашата кожа и брзо се сушат за да ве одржат суви до самиот крај на тренингот. Дополнителна свежина е обезбедена со технологијата против непријатни миризби. Страничните мрежести панели и внатрешната мрежеста постава додаваат прозрачност и овозможуваат да се елиминира влагата. Четиринасочната растеглива конструкција ви овозможува да се движите во сите правци. Еластична лента со скриено прилагодување обезбедува совршено вклопување. Отворените странични џебови се тука за складирање на вашите ситници, додека внатрешниот џеб е идеален за мобилен телефон.
Спецификација:

 • Ткаенина која брзо се суши
 • Технологија против непријатни миризби
 • Отворени странични џебови и внатрешен џеб за мобилен телефон
 • Мрежеста постава
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош