Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
Женски тренерки
Код на производ:
(HK0466)
adidas

adidas Teamsport

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.088 ДЕН
Моментална цена
5.088 ДЕН
Цена со попуст
4.070 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S -
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M -
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L -
 • XL XL -
 • 2XL 2XL -
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Teamsport е женски комплет тренерки, благодарение на кој ќе имате докажано добар outfit за само неколку секунди. Дуксерот со патент има лежерен крој и ќе изгледа одлично без разлика како ќе одлучите да го комбинирате. Комплетот е непогрешлив избор и за активни и за слободни денови кога едноставно сакате да се препуштите на удобност и релаксација. Тренерките имаат странични џебови за да имате простор за складирање на сите ваши ситници. Високата крагна додава софистицираност на вашиот стајлинг. Спецификација: Женски комплет тренерки Дуксер со патент Џебови Висок струк Широки ногавици Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Teamsport е женски комплет тренерки, благодарение на кој ќе имате докажано добар outfit за само неколку секунди. Дуксерот со патент има лежерен крој и ќе изгледа одлично без разлика како ќе одлучите да го комбинирате. Комплетот е непогрешлив избор и за активни и за слободни денови кога едноставно сакате да се препуштите на удобност и релаксација. Тренерките имаат странични џебови за да имате простор за складирање на сите ваши ситници. Високата крагна додава софистицираност на вашиот стајлинг.
Спецификација:

 • Женски комплет тренерки
 • Дуксер со патент
 • Џебови
 • Висок струк
 • Широки ногавици
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS -
  YSM
  SM
  S S -
  YMD
  MD
  M M -
  YLG
  YXL
  LG
  L L -
  XL XL -
  2XL 2XL -
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош