Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
Детски тренерки
Код на производ:
(HK6660)
adidas

adidas Disney Mickey Mouse

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DISNEY Mickey Mouse е унисекс тренерки за бебиња. Секогаш најдоброто за најмладите. За несомнено добро стилизирани комбинации од мали нозе. Комплетот со дуксер и долен дел тренерки ќе ги подготви вашите најмали членови да го започнат новиот ден за неколку секунди. Дуксер со кружна крагна и со adidas лого во централниот дел ќе се погрижи вашите малечки уживаат во удобноста на adidas тренерките. Спецификација: Комплет тренерки за бебиња Дуксер Долен дел тренерки adidas лого Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas DISNEY Mickey Mouse е унисекс тренерки за бебиња. Секогаш најдоброто за најмладите. За несомнено добро стилизирани комбинации од мали нозе. Комплетот со дуксер и долен дел тренерки ќе ги подготви вашите најмали членови да го започнат новиот ден за неколку секунди. Дуксер со кружна крагна и со adidas лого во централниот дел ќе се погрижи вашите малечки уживаат во удобноста на adidas тренерките.
Спецификација:

 • Комплет тренерки за бебиња
 • Дуксер
 • Долен дел тренерки
 • adidas лого
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9м
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146 10-11г.
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош