Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
Код на производ:
(DM5950-010)
NIKE

NIKE Pro Flex

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pro Flex е машки шорц за тренинг. Направен од лесен и растеглив материјал, ќе го следи секое движење на вашето тело од почетокот до крајот на тренингот. Еластичниот појас можете да го преклопите за малку поинаков стил и изглед. Во изработката е применета технологија за апсорпција на пот за да бидете суви дури и за време на најинтензивните тренинзи. На внатрешната страна на појасот има учкур за прилагодување на шорцевите. Страничните џебови, како и скриениот џеб со патент, ви овозможуваат да ги складирате сите ситници и да ги ослободите рацете за неверојатен ефект во секоја активност во текот на денот. Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови Стандарден крој Еластичен појас Учкур Состав: 86% полиестер, 14 % спандекс.
Подетално

Nike Pro Flex е машки шорц за тренинг. Направен од лесен и растеглив материјал, ќе го следи секое движење на вашето тело од почетокот до крајот на тренингот. Еластичниот појас можете да го преклопите за малку поинаков стил и изглед. Во изработката е применета технологија за апсорпција на пот за да бидете суви дури и за време на најинтензивните тренинзи. На внатрешната страна на појасот има учкур за прилагодување на шорцевите. Страничните џебови, како и скриениот џеб со патент, ви овозможуваат да ги складирате сите ситници и да ги ослободите рацете за неверојатен ефект во секоја активност во текот на денот.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас
 • Учкур
 • Состав: 86% полиестер, 14 % спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош