Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pacer
NIKE Pacer
NIKE Pacer
NIKE Pacer
NIKE Pacer
NIKE Pacer
NIKE Pacer
NIKE Pacer
Код на производ:
(BV4755-010)
NIKE

NIKE Pacer

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pacer е машка маица со долги ракави, која е многу удобна и пријатна. Оваа маица нежно се прилепува на телото, поттикнувајќи ги слободните движења. Nike Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа и овозможува нејзино побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и фокусирани. Шевовите на рамената се прилагодени за да овозможат слободно движење на рацете. Може да се носи самостојно, но и под дуксер или јакна за трчање. Благодарение на Swoosh логото кое свети во темница, ќе бидете забележливи и безбедни во услови на намалена видливост. Има патент кој се протега до средината на маицата и отвори за палец за дополнително загревање на рацете. Станете дел од тимот на Nike со Nike Pacer машката маица за трчање и тргнете во акција. Спецификација: Машка маица за трчање Nike Dri-FIT технологија Долги ракави Рефлектирачко Swoosh лого Патент 1/2 Состав: 100% полиестер Машинско перење.
Подетално

Nike Pacer е машка маица со долги ракави, која е многу удобна и пријатна. Оваа маица нежно се прилепува на телото, поттикнувајќи ги слободните движења. Nike Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа и овозможува нејзино побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и фокусирани. Шевовите на рамената се прилагодени за да овозможат слободно движење на рацете. Може да се носи самостојно, но и под дуксер или јакна за трчање. Благодарение на Swoosh логото кое свети во темница, ќе бидете забележливи и безбедни во услови на намалена видливост. Има патент кој се протега до средината на маицата и отвори за палец за дополнително загревање на рацете. Станете дел од тимот на Nike со Nike Pacer машката маица за трчање и тргнете во акција.
Спецификација:

 • Машка маица за трчање
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Долги ракави
 • Рефлектирачко Swoosh лого
 • Патент 1/2
 • Состав: 100% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2XS
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош