Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ4081-063)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
2.854 ДЕН
Заштеда: 1.536 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се машки долен дел тренерки за класична удобност. Облечете ги овие долен дел тренерки и искусете ја удобноста која го направи ова парче едно од нашите најбарани. Разиграните графики предизвикуваат забава и оптимизам за да бидете насмеани цел ден. Искомбинирајте ги со вашите омилени Nike патики и уживајте во претстојниот ден. Мазно однадвор и меко одвнатре, брусеното руно е нашиот омилен материјал за зимска гардероба. Еластичниот појас со учкур ви овозможува лесно да го прилагодите и да го персонализирате вклопувањето. Џебовите обложени со памук обезбедуваат безбедно место за складирање на вашите основни работи.Спецификација: Машки долен дел тренерки - lifestyle Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство Еластични манжетни на нозете Два странични и задни џебови Извезена Nike графика Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear се машки долен дел тренерки за класична удобност. Облечете ги овие долен дел тренерки и искусете ја удобноста која го направи ова парче едно од нашите најбарани. Разиграните графики предизвикуваат забава и оптимизам за да бидете насмеани цел ден. Искомбинирајте ги со вашите омилени Nike патики и уживајте во претстојниот ден. Мазно однадвор и меко одвнатре, брусеното руно е нашиот омилен материјал за зимска гардероба. Еластичниот појас со учкур ви овозможува лесно да го прилагодите и да го персонализирате вклопувањето. Џебовите обложени со памук обезбедуваат безбедно место за складирање на вашите основни работи.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки - lifestyle
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Еластични манжетни на нозете
 • Два странични и задни џебови
 • Извезена Nike графика
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош