Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
Машки хеланки
Код на производ:
(HJ9921)
adidas

adidas Techfit

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Techfit се машки хеланки за тренинг кои можат да се носат самостојно или под спортска опрема како дополнителен слој кој ќе ви овозможи фиксација без жртвување на флексибилноста на движењето. Еластичниот појас ви овозможува да бидете максимално фокусирани на тренингот. AEROREADY технологијата ќе ви помогне да останете суви и свежи без разлика на интензитетот на тренингот или која било друга динамична физичка активност. Производот е направен од најмалку 60% рециклирани материјали со цел да се намали пластичниот отпад. Спецификација:Машки кратки хеланкиAEROREADY технологијаЕластичен појасСостав: 88% рециклиран полиестер, 21% еластин.
Подетално

adidas Techfit се машки хеланки за тренинг кои можат да се носат самостојно или под спортска опрема како дополнителен слој кој ќе ви овозможи фиксација без жртвување на флексибилноста на движењето. Еластичниот појас ви овозможува да бидете максимално фокусирани на тренингот. AEROREADY технологијата ќе ви помогне да останете суви и свежи без разлика на интензитетот на тренингот или која било друга динамична физичка активност. Производот е направен од најмалку 60% рециклирани материјали со цел да се намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки кратки хеланки
 • AEROREADY технологија
 • Еластичен појас
 • Состав: 88% рециклиран полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош