Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DQ4079-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.204 ДЕН
Заштеда: 1.186 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Навлечете се на меката удобност која ја нудат Nike Sportswear машките шорцеви од руно. Илустрацијата на виножитото и сонцето се обединува со Nike логото и носи насмевка на вашето лице. Пред нас се студени денови, а симболите на пролетта и убавото време не можат да не предизвикаат оптимизам. Класичниот крој, поедноставните линии и бојата даваат широк опсег на можности за комбинирање. Искомбинирајте го моделот со вашата омилена маица, дуксер или патики и поминете незаборавен ден. Целосната удобност се должи на изборот на материјал кој е идеален за постуденото време. Поставениот еластичен појас со надворешен учкур овозможува индивидуално вклопување. Џебовите се обложени со памук, така што нема зима за вашите раце.Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови и заден џеб Класичен крој Извезена Nike графика Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Навлечете се на меката удобност која ја нудат Nike Sportswear машките шорцеви од руно. Илустрацијата на виножитото и сонцето се обединува со Nike логото и носи насмевка на вашето лице. Пред нас се студени денови, а симболите на пролетта и убавото време не можат да не предизвикаат оптимизам. Класичниот крој, поедноставните линии и бојата даваат широк опсег на можности за комбинирање. Искомбинирајте го моделот со вашата омилена маица, дуксер или патики и поминете незаборавен ден. Целосната удобност се должи на изборот на материјал кој е идеален за постуденото време. Поставениот еластичен појас со надворешен учкур овозможува индивидуално вклопување. Џебовите се обложени со памук, така што нема зима за вашите раце.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови и заден џеб
 • Класичен крој
 • Извезена Nike графика
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FJ5317-121
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Помош