Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Silver Ridge™
COLUMBIA Silver Ridge™
COLUMBIA Silver Ridge™
COLUMBIA Silver Ridge™
COLUMBIA Silver Ridge™
COLUMBIA Silver Ridge™
COLUMBIA Silver Ridge™
COLUMBIA Silver Ridge™
COLUMBIA Silver Ridge™
COLUMBIA Silver Ridge™
Машки панталони
Код на производ:
(1441671010)
COLUMBIA

COLUMBIA Silver Ridge™

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.045 ДЕН
Заштеда: 2.045 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 S
 • 34 M
 • 36 L
 • 38 L
 • 40 XL
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
COLUMBIA Silver Ridge™ се мултифункционални машки outdoor панталони. Вниманието на деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Користиме само најквалитетни материјали, стручна изработка и издржливи шевови. Направен од најлон кој обезбедува издржливост, удобност и целосна слобода на движење. Делумно еластичниот струк со интегриран ремен, кој може да се извади, ја подобрува поставеноста и персонализацијата на панталоните. Дискретното лого на COLUMBIA јасно ја изразува вашата љубов кон овој бренд. Редовни џебови, џебови со преклоп, џеб со патент и товарен џеб ќе содржат сè што ви треба. Во случај на малку потопло време, лесно можете да ги претворите овие панталони во шорцеви до колена со помош на патент. Облечете ги овие функционални панталони и чекорете по патеките смело и со многу самодоверба. Спецификација: Машки панталони – outdoor Состав: 100% најлон Делумно еластична половина со ремен Странични џебови, задни џебови со преклоп, џеб со патент и товарен џеб Лесно се претвораат во шорцеви Лого на COLUMBIA.
Подетално

COLUMBIA Silver Ridge™ се мултифункционални машки outdoor панталони. Вниманието на деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Користиме само најквалитетни материјали, стручна изработка и издржливи шевови. Направен од најлон кој обезбедува издржливост, удобност и целосна слобода на движење. Делумно еластичниот струк со интегриран ремен, кој може да се извади, ја подобрува поставеноста и персонализацијата на панталоните. Дискретното лого на COLUMBIA јасно ја изразува вашата љубов кон овој бренд. Редовни џебови, џебови со преклоп, џеб со патент и товарен џеб ќе содржат сè што ви треба. Во случај на малку потопло време, лесно можете да ги претворите овие панталони во шорцеви до колена со помош на патент. Облечете ги овие функционални панталони и чекорете по патеките смело и со многу самодоверба.
Спецификација:

 • Машки панталони – outdoor
 • Состав: 100% најлон
 • Делумно еластична половина со ремен
 • Странични џебови, задни џебови со преклоп, џеб со патент и товарен џеб
 • Лесно се претвораат во шорцеви
 • Лого на COLUMBIA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Игор
   Игор

   28.03.2023. 16:40

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош