Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
Код на производ:
(CU3467-657)
NIKE

NIKE Dri-Fit

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT е машки шорц за тренинг кој ве поттикнува да останете фокусирани на вашите цели. Изработен е од лесен материјал со Dri-FIT технологија која ја апсорбира вишокот пот од кожата, оставајќи ве суви и пријатно ладни. Шорцевите имаат еластичен појас со тока, па можете да го прилагодите според вашите потреби. Овие машки шорцеви обезбедуваат целосна слобода на движење од загревање до истегнување. Идеален е за мажи кои секојдневно вежбаат и водат активен спортски живот.Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Dri-FIT технологија Еластичен појас со јамка Странични џебови Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT е машки шорц за тренинг кој ве поттикнува да останете фокусирани на вашите цели. Изработен е од лесен материјал со Dri-FIT технологија која ја апсорбира вишокот пот од кожата, оставајќи ве суви и пријатно ладни. Шорцевите имаат еластичен појас со тока, па можете да го прилагодите според вашите потреби. Овие машки шорцеви обезбедуваат целосна слобода на движење од загревање до истегнување. Идеален е за мажи кои секојдневно вежбаат и водат активен спортски живот.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Dri-FIT технологија
 • Еластичен појас со јамка
 • Странични џебови
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Шорцеви DV9328-308
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Шорцеви DV9328-479
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош