Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DX2030-334)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Repeat се машки карго панталони. Дали некогаш сте посакале вашите омилени долен дел тренерки да имаат малку повеќе простор за складирање на вашите неопходни работи? Запознајте ги Nike Sportswear Repeat Cargo панталоните. Изработени од меко руно, тие ви нудат неверојатна удобност со многу практичен простор за складирање во совршен, урбан дизајн. Класичниот крој и еластичниот, прилагодлив појас ви овозможуваат удобно чувство во текот на денот. Руното остава супер-меко чувство во контакт со кожата и ви дава топлина. Карго џебовите од страна ви даваат доволно безбеден простор за складирање на вашите основни работи. Широките, ребрести манжетни создаваат спортски изглед. Еластичниот појас со внатрешена врвка го олеснува прилагодувањето на овие Nike карго панталони.Спецификација: Машки карго панталони - lifestyle Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство Карго џебови Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Repeat се машки карго панталони. Дали некогаш сте посакале вашите омилени долен дел тренерки да имаат малку повеќе простор за складирање на вашите неопходни работи? Запознајте ги Nike Sportswear Repeat Cargo панталоните. Изработени од меко руно, тие ви нудат неверојатна удобност со многу практичен простор за складирање во совршен, урбан дизајн. Класичниот крој и еластичниот, прилагодлив појас ви овозможуваат удобно чувство во текот на денот. Руното остава супер-меко чувство во контакт со кожата и ви дава топлина. Карго џебовите од страна ви даваат доволно безбеден простор за складирање на вашите основни работи. Широките, ребрести манжетни создаваат спортски изглед. Еластичниот појас со внатрешена врвка го олеснува прилагодувањето на овие Nike карго панталони.
Спецификација:

 • Машки карго панталони - lifestyle
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Карго џебови
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош