Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
Машки панталони
Код на производ:
(847404-01)
PUMA

PUMA Evostripe

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Evostripe се машки тренерки за вежбање. Бидете подготвени во секое време за најдобриот тренинг досега. dryCELL ткаенината ќе ја апсорбира секоја капка од вашата пот, а совршено дизајнираните шевови придонесуваат за флексибилност и лесно движење дури и за време на најинтензивните тренинзи. Еластичниот појас со учкур и страничните џебови со патент ќе направат да се чувствувате безбедно и целосно посветени на тренингот. Спецификација: Машки тренерки Странични џебови со патент Еластичен појас со учкур miDori®bioWick Рефлектирачно Puma лого Рециклирани материјали: 77% памук, 23% полиестер.
Подетално

Puma Evostripe се машки тренерки за вежбање. Бидете подготвени во секое време за најдобриот тренинг досега. dryCELL ткаенината ќе ја апсорбира секоја капка од вашата пот, а совршено дизајнираните шевови придонесуваат за флексибилност и лесно движење дури и за време на најинтензивните тренинзи. Еластичниот појас со учкур и страничните џебови со патент ќе направат да се чувствувате безбедно и целосно посветени на тренингот.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен појас со учкур
 • miDori®bioWick
 • Рефлектирачно Puma лого
 • Рециклирани материјали: 77% памук, 23% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош