Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HN6322)
adidas

adidas Aeroready

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AEROREADY се женски lifestyle долен дел тренерки кои совршено ќе се вклопат во вашите денови исполнети и со уживање и со спортски активности. Без разлика дали тренирате или уживате во удобноста на вашиот дом, чувствувајте се пријатно во adidas AEROREADY женскиот долен дел тренерки. Модерниот спортски дизајн е надополнет со класични пруги. Додека сте активни, технологијата AEROREADY го спречува задржувањето на влагата на кожата, така што ќе се чувствувате пријатно и удобно. Предните џебови ви се на располагање за сите ситници без кои не излегувате од дома. Производот е направен од рециклирани материјали и е дел од иницијативата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација:Женски долен дел тренерки Предни џебовиAEROREADY технологијаСтандарден кројСостав: 85% рециклиран полиестер, 15% еластин.
Подетално

adidas AEROREADY се женски lifestyle долен дел тренерки кои совршено ќе се вклопат во вашите денови исполнети и со уживање и со спортски активности. Без разлика дали тренирате или уживате во удобноста на вашиот дом, чувствувајте се пријатно во adidas AEROREADY женскиот долен дел тренерки. Модерниот спортски дизајн е надополнет со класични пруги. Додека сте активни, технологијата AEROREADY го спречува задржувањето на влагата на кожата, така што ќе се чувствувате пријатно и удобно. Предните џебови ви се на располагање за сите ситници без кои не излегувате од дома. Производот е направен од рециклирани материјали и е дел од иницијативата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Предни џебови
 • AEROREADY технологија
 • Стандарден крој
 • Состав: 85% рециклиран полиестер, 15% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош