Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CI2911-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club се детски долен дел тренерки кои комбинира класичен спортски стил со модерен комфор. Направени се од супер мека, брусена ткаенина од руно и имаат изглед инспириран од џогирањето. Благодарение на ребрестите делови на ногавиците, тренерките нема да се поместуваат додека сте во движење, а истовремено во прв план ќе ги истакнат вашите нови Nike патики. Еластичниот појас обезбедува одлична персонализација и обезбедува дополнителна удобност при целодневно носење. Имаат и странични џебови во кои можете да ги сместите сите потребни ситници. Исклучително удобни и лесни за носење, овие долен дел тренерки лесно ќе се вклопат во сите ваши спортски комбинации. Спецификација: Детски долен дел тренерки Странични џебови Еластичен појас Состав: 80% памук и 20% полиестер Ребрасти делови на ногавиците.
Подетално

Nike Sportswear Club се детски долен дел тренерки кои комбинира класичен спортски стил со модерен комфор. Направени се од супер мека, брусена ткаенина од руно и имаат изглед инспириран од џогирањето. Благодарение на ребрестите делови на ногавиците, тренерките нема да се поместуваат додека сте во движење, а истовремено во прв план ќе ги истакнат вашите нови Nike патики. Еластичниот појас обезбедува одлична персонализација и обезбедува дополнителна удобност при целодневно носење. Имаат и странични џебови во кои можете да ги сместите сите потребни ситници. Исклучително удобни и лесни за носење, овие долен дел тренерки лесно ќе се вклопат во сите ваши спортски комбинации.
Спецификација:

 • Детски долен дел тренерки
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Ребрасти делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош