Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Impact
NEW BALANCE Impact
NEW BALANCE Impact
NEW BALANCE Impact
NEW BALANCE Impact
NEW BALANCE Impact
Машка маица за трчање
Код на производ:
(MT21277-VO2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Impact

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE Impact е машка маица за трчање со кратки ракави, многу удобна и пријатна. Има атлетски крој, не се прилепува за телото и дава целосна слобода на движење. NB ICEx технологијата за брзо сушење ја отстранува потта од вашата кожа и овозможува побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и свежи. Рефлектирачката графика на градите јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Можете да ја носите само неа, но и под дуксер или јакна за трчање. Ги исполнува eco стандардите на New Balance бидејќи е речиси целосно направена од рециклиран полиестер. Засилената крагна ќе го спречи влечењето на маицата и ќе овозможи долготрајност. Станете дел од тимот на NEW BALANCE со оваа машка lifestyle маица и почнете да ги уривате вашите сопствени рекорди. Спецификација: Машка маица за трчање Кратки ракави Рефлектирачки елементи Рециклирани материјали Состав: 95% рециклиран полиестер и 5% полиестер NB ICEx технологија.
Подетално

NEW BALANCE Impact е машка маица за трчање со кратки ракави, многу удобна и пријатна. Има атлетски крој, не се прилепува за телото и дава целосна слобода на движење. NB ICEx технологијата за брзо сушење ја отстранува потта од вашата кожа и овозможува побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и свежи. Рефлектирачката графика на градите јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Можете да ја носите само неа, но и под дуксер или јакна за трчање. Ги исполнува eco стандардите на New Balance бидејќи е речиси целосно направена од рециклиран полиестер. Засилената крагна ќе го спречи влечењето на маицата и ќе овозможи долготрајност. Станете дел од тимот на NEW BALANCE со оваа машка lifestyle маица и почнете да ги уривате вашите сопствени рекорди.
Спецификација:

 • Машка маица за трчање
 • Кратки ракави
 • Рефлектирачки елементи
 • Рециклирани материјали
 • Состав: 95% рециклиран полиестер и 5% полиестер
 • NB ICEx технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош