Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Dry Fit Tight
NIKE Air Dry Fit Tight
NIKE Air Dry Fit Tight
NIKE Air Dry Fit Tight
NIKE Air Dry Fit Tight
NIKE Air Dry Fit Tight
NIKE Air Dry Fit Tight
NIKE Air Dry Fit Tight
NIKE Air Dry Fit Tight
NIKE Air Dry Fit Tight
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(DD4423-273)
NIKE

NIKE Air Dry Fit Tight

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.274 ДЕН
Заштеда: 1.516 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DX0298-010
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DX0948-010
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DX0948-623
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош