Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club
Детски фустан
Код на производ:
(36J303-P85)
NIKE

NIKE Club

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike CLUB е маица-фустан за девојчиња. Изработен е од памук и еластин, удобен е и практичен за сите секојдневни активности. Овој необичен модел со интересен дизајн и Nike лого одлично се вклопува со остатокот од спортската гардероба и го истакнува вашиот спортскиот дух. Овој фустан е совршен избор за активниот ден на вашето девојче. Спецификација: Маичка-фустан за девојчиња Состав: 95% памук, 5% еластин Може да се пере во машина.
Подетално

Nike CLUB е маица-фустан за девојчиња. Изработен е од памук и еластин, удобен е и практичен за сите секојдневни активности. Овој необичен модел со интересен дизајн и Nike лого одлично се вклопува со остатокот од спортската гардероба и го истакнува вашиот спортскиот дух. Овој фустан е совршен избор за активниот ден на вашето девојче.
Спецификација:

 • Маичка-фустан за девојчиња
 • Состав: 95% памук, 5% еластин
 • Може да се пере во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Игор Петковски
   Игор Петковски

   23.07.2022. 10:34
  Помош