Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Valentine's Day
Детски тренерки
Код на производ:
(26J165-A6A)
NIKE

NIKE Valentine's Day

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 12-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Valentine's Day детските комплет тренерки за бебиња нудат целодневен комфор. Овој интересно именуван комплет е инспириран од класичните тренерки и има контрастни украси со лого. Горниот дел има патент по целата должина и ребрести манжетни кои го спречуваат влегувањето на ладен воздух и ја одржуваат топлината, а во исто време го спречуваат несаканото поместување на тренерките. Долниот дел има еластичен појас кој овозможува лесно облекување и соблекување. Правите ногавици завршуваат со ребрести манжетни и овозможуваат на вашето девојче слободно да се движи. Од активна игра до одмор и спиење, Nike Valentine's Day детскиот комплет за бебиња ќе им ја обезбедат удобноста која ја заслужуваат. Спецификација: Комплет за девојчиња Состав: 100% полиестер Контрастни украси со лого Патент на горниот дел Еластични делови на ракавите Еластичен појас Прави ногавици.
Подетално

Nike Valentine's Day детските комплет тренерки за бебиња нудат целодневен комфор. Овој интересно именуван комплет е инспириран од класичните тренерки и има контрастни украси со лого. Горниот дел има патент по целата должина и ребрести манжетни кои го спречуваат влегувањето на ладен воздух и ја одржуваат топлината, а во исто време го спречуваат несаканото поместување на тренерките. Долниот дел има еластичен појас кој овозможува лесно облекување и соблекување. Правите ногавици завршуваат со ребрести манжетни и овозможуваат на вашето девојче слободно да се движи. Од активна игра до одмор и спиење, Nike Valentine's Day детскиот комплет за бебиња ќе им ја обезбедат удобноста која ја заслужуваат.
Спецификација:

 • Комплет за девојчиња
 • Состав: 100% полиестер
 • Контрастни украси со лого
 • Патент на горниот дел
 • Еластични делови на ракавите
 • Еластичен појас
 • Прави ногавици

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Hristina Ristovska
   Hristina Ristovska

   12.09.2022. 12:50

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 26K549-A9Y
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 16K549-A9Y
  2.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.690 ДЕН
  Помош