Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(114470-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Rib Cuff

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Champion RIB CUFF женските долен дел тренерки се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден. Можете да ги носите за време на разни спортски активности - од теретана до активности на отворено. Малото дискретно лого под џебот и графиката на левата нога јасно го истакнуваат вашиот спортски стил и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас обезбедува удобност и овозможува лесно персонализирање. Манжетните на ногавиците го подобруваат вклопувањето, го спречуваат несаканото движење на тренерките и го спречуваат навлегувањето на студениот воздух. Малку пократката должина на овие тренерки и тесниот крој ќе ги истакнат вашите нови Champion patiki. Можете да ги комбинирате со секаков outfit во за различни пригоди. Спецификација:Женски долен дел тренеркиСостав: 95% памук и 5% еластинChampion графикаSlim fitЕластичен појас и шипкиЕластични манжетни .
Подетално

Champion RIB CUFF женските долен дел тренерки се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден. Можете да ги носите за време на разни спортски активности - од теретана до активности на отворено. Малото дискретно лого под џебот и графиката на левата нога јасно го истакнуваат вашиот спортски стил и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас обезбедува удобност и овозможува лесно персонализирање. Манжетните на ногавиците го подобруваат вклопувањето, го спречуваат несаканото движење на тренерките и го спречуваат навлегувањето на студениот воздух. Малку пократката должина на овие тренерки и тесниот крој ќе ги истакнат вашите нови Champion patiki. Можете да ги комбинирате со секаков outfit во за различни пригоди.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Состав: 95% памук и 5% еластин
 • Champion графика
 • Slim fit
 • Еластичен појас и шипки
 • Еластични манжетни

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош