Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Power
PUMA Power
PUMA Power
PUMA Power
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(847381-01)
PUMA

PUMA Power

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Power се спортски машки тренерки за вежбање. Подгответе се за посвежо време за време на вечерните тренинзи со овие тренерки кои само ќе ви ја олесни секоја физичка активност. Еластичниот појас ви овозможува совршено вклопување, додека страничните џебови ќе го олеснат складирањето на сите работи без кои не можете да го започнете вежбањето. Тренерките се направени од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина. Спецификација: Машки тренерки Странични џебови Еластичен појас со учкур Гумен принт Стандарден крој Рециклирани материјали : 68% памук, 32% полиестер.
Подетално

Puma Power се спортски машки тренерки за вежбање. Подгответе се за посвежо време за време на вечерните тренинзи со овие тренерки кои само ќе ви ја олесни секоја физичка активност. Еластичниот појас ви овозможува совршено вклопување, додека страничните џебови ќе го олеснат складирањето на сите работи без кои не можете да го започнете вежбањето. Тренерките се направени од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина.
Спецификација:

Машки тренерки

Странични џебови

Еластичен појас со учкур

Гумен принт

Стандарден крој

Рециклирани материјали : 68% памук, 32% полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош