Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка поло маица
Код на производ:
(CJ4456-063)
NIKE

NIKE Sportswear

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.194 ДЕН
Заштеда: 796 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е машка поло маица со кратки ракави за секој ден. Класичниот дизајн со две копчиња и преклоплива крагна носи врвен квалитет и елегантен изглед. Изработена е од висококвалитетен и лесен памук кој дава чувство на мекост и удобност. Nike логото се наоѓа на левата страна на градите и јасно ја означува вашата спортска посветеност, а страничните отвори даваат лежерен стил. Во неа ќе се чувствувате удобно во текот на денот и лесно ќе ја вклопите со остатокот од вашата гардероба поради нејзиниот симплифициран дизајн. Оваа поло маичка внесува допир на софистицираност во спортскиот стил. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Спецификација: Машка поло маица Состав: 100% памук Стандарден крој Машинско перење Nike лого.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е машка поло маица со кратки ракави за секој ден. Класичниот дизајн со две копчиња и преклоплива крагна носи врвен квалитет и елегантен изглед. Изработена е од висококвалитетен и лесен памук кој дава чувство на мекост и удобност. Nike логото се наоѓа на левата страна на градите и јасно ја означува вашата спортска посветеност, а страничните отвори даваат лежерен стил. Во неа ќе се чувствувате удобно во текот на денот и лесно ќе ја вклопите со остатокот од вашата гардероба поради нејзиниот симплифициран дизајн. Оваа поло маичка внесува допир на софистицираност во спортскиот стил. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење.
Спецификација:

 • Машка поло маица
 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој
 • Машинско перење
 • Nike лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Поло маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • 07.06.2022. 10:22
  • 06.06.2022. 23:11
  Помош