Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
Код на производ:
(STA221M207-02)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Dylan

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
836 ДЕН
Заштеда: 1.254 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SERGIO TACCHINI DYLAN машките lifestyle шорцеви се вистинскиот избор за топли денови и опуштени активности. Едноставноста во комбинација со посебен спортски стил ќе ве воодушеви. Ако ви треба доказ, само облечете ги овие шорцеви и уверете се сами. Дискретната SERGIO TACCHINI графика на левата ногавица јасно го нагласува вашиот спортски стил и лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас ја подобрува удобноста, а двата учкури овозможуваат лесно персонализирање. Страничните џебови се погодни за безбедно складирање на вашите ситници. Спецификација: Машки lifestyle шорцеви Стандарден крој Прилагодлив еластичен појас Странични џебови.
Подетално

SERGIO TACCHINI DYLAN машките lifestyle шорцеви се вистинскиот избор за топли денови и опуштени активности. Едноставноста во комбинација со посебен спортски стил ќе ве воодушеви. Ако ви треба доказ, само облечете ги овие шорцеви и уверете се сами. Дискретната SERGIO TACCHINI графика на левата ногавица јасно го нагласува вашиот спортски стил и лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас ја подобрува удобноста, а двата учкури овозможуваат лесно персонализирање. Страничните џебови се погодни за безбедно складирање на вашите ситници.
Спецификација:

 • Машки lifestyle шорцеви
 • Стандарден крој
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош