Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
Машка поло маица
Код на производ:
(218229-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Basic

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Елегантна, урбана и толку удобна, Champion BASIC машката lifestyle поло маица е како мал црн фустан, ненадминлив класик. Можете да ја комбинирате со спортска гардероба и да добиете класичен спортски изглед. Овој модел е дизајниран за сите љубители на спортската елеганција. Квалитетната ткаенина ја прави оваа маица долготрајна, а стандардниот крој ветува целодневен комфор. Спецификација: Стандарден крој Крагна со копчиња Еластични делови на ракавите Champion лого Состав: 100% памук.
Подетално

Елегантна, урбана и толку удобна, Champion BASIC машката lifestyle поло маица е како мал црн фустан, ненадминлив класик. Можете да ја комбинирате со спортска гардероба и да добиете класичен спортски изглед. Овој модел е дизајниран за сите љубители на спортската елеганција. Квалитетната ткаенина ја прави оваа маица долготрајна, а стандардниот крој ветува целодневен комфор.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Крагна со копчиња
 • Еластични делови на ракавите
 • Champion лого
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Поло маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Поло маица 219511-BS501
  1.323 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош