Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Icons 3-stripe
adidas Icons 3-stripe
adidas Icons 3-stripe
adidas Icons 3-stripe
adidas Icons 3-stripe
adidas Icons 3-stripe
adidas Icons 3-stripe
adidas Icons 3-stripe
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(H59081)
adidas

adidas Icons 3-stripe

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали тренирате или ги извршувате обврските по градот, чувствувајте се добро во adidas ICONS 3-STRIPE долниот дел женски тренерки. Модерниот спортски дизајн е надополнет со класични пруги. Додека сте активни, технологијата AEROREADY спречува задржување на влага на кожата. Предните џебови ви се на располагање за сите ситници што ги носите со себе. Овој производ е направен од рециклирани материјали и е дел од иницијативата на adidas за намалување на пластичниот отпад.Спецификација: Состав: 100% рециклиран полиестер Стандарден крој Еластичен појас со врвки Предни џебови Машинско перење.
Подетално

Без разлика дали тренирате или ги извршувате обврските по градот, чувствувајте се добро во adidas ICONS 3-STRIPE долниот дел женски тренерки. Модерниот спортски дизајн е надополнет со класични пруги. Додека сте активни, технологијата AEROREADY спречува задржување на влага на кожата. Предните џебови ви се на располагање за сите ситници што ги носите со себе. Овој производ е направен од рециклирани материјали и е дел од иницијативата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас со врвки
 • Предни џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош