Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
Машки тренерки
Код на производ:
(DM6838-010)
NIKE

NIKE Sportswear Sport Essentials

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Sport Essentials машките тренерки нудат класичен изглед за секој ден. Без разлика дали планирате да спортувате или ги извршувате секојдневните обврски, удобноста на овие тренерки ќе направи сè да биде подобро. Топлото руно има убав дизајн за дополнителна удобност. Еластичните делови даваат пријатно чувство. Futura лентата покрај страничните шевови и извезените логоа ја покажуваат наклонетоста кон вашиот омилен бренд. Спецификација: Модел: Standard fit Капуљача Еластични делови на ракавите, нозете и поработ Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер; Поставата на капуљачата: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear Sport Essentials машките тренерки нудат класичен изглед за секој ден. Без разлика дали планирате да спортувате или ги извршувате секојдневните обврски, удобноста на овие тренерки ќе направи сè да биде подобро. Топлото руно има убав дизајн за дополнителна удобност. Еластичните делови даваат пријатно чувство. Futura лентата покрај страничните шевови и извезените логоа ја покажуваат наклонетоста кон вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите, нозете и поработ
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер; Поставата на капуљачата: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка BV3017-063
  4.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка DD5242-010
  5.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка BV3034-010
  3.818 ДЕН
  Заштеда 25%
  5.090 ДЕН
  Помош