Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
Женски хеланки
Код на производ:
(DD0249-010)
NIKE

NIKE One

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се сигурно во Nike One женските хеланки за тренинг. Направени се од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна. Еластичната ткаенина со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од вашата кожа и ви помага да се чувствувате удобно и пријатно. Во овие хеланки можете без страв да ги правите дури и најинтензивните вежби, бидејќи се направени од непроѕирен материјал. Страните се дизајнирани без шевови, а појасот во V форма од задната страна ја нагласува вашата силуета. Двата скриени џебови во ременот се совршени за ситници, а задниот џеб е доволно голем за телефон. Спецификација: 7/8 должина Појас со средна висина Dri-FIT Состав: 79% полиестер, 21% спандекс Странилни делови без шевови.
Подетално

Чувствувајте се сигурно во Nike One женските хеланки за тренинг. Направени се од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна. Еластичната ткаенина со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од вашата кожа и ви помага да се чувствувате удобно и пријатно. Во овие хеланки можете без страв да ги правите дури и најинтензивните вежби, бидејќи се направени од непроѕирен материјал. Страните се дизајнирани без шевови, а појасот во V форма од задната страна ја нагласува вашата силуета. Двата скриени џебови во ременот се совршени за ситници, а задниот џеб е доволно голем за телефон.
Спецификација:

 • 7/8 должина
 • Појас со средна висина
 • Dri-FIT
 • Состав: 79% полиестер, 21% спандекс
 • Странилни делови без шевови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош