Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DM8100-050)
NIKE

NIKE Sportswear

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear детскиот долен дел тренерки е доказ дека два Swoosh дизјни се подобри од еден. Супер меката ткаенина е мазна однадвор и мека одвнатре, за целосна удобност. Еластичниот прилагодлив појас овозможува идеално вклопување. Малку заострените ногавици, исто така, овозможуваат вашите патики да се истакнат.Спецификација: Модел: Standard fit Страничен и заден џеб Еластичен прилагодлив појас Еластичени делови на ногавиците Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear детскиот долен дел тренерки е доказ дека два Swoosh дизјни се подобри од еден. Супер меката ткаенина е мазна однадвор и мека одвнатре, за целосна удобност. Еластичниот прилагодлив појас овозможува идеално вклопување. Малку заострените ногавици, исто така, овозможуваат вашите патики да се истакнат.
Спецификација:
Модел:

 • Standard fit
 • Страничен и заден џеб
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластичени делови на ногавиците
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош