Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Indy
NIKE Dri-FIT Indy
NIKE Dri-FIT Indy
NIKE Dri-FIT Indy
NIKE Dri-FIT Indy
NIKE Dri-FIT Indy
NIKE Dri-FIT Indy
NIKE Dri-FIT Indy
Спортски градник
Код на производ:
(CZ4456-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Indy

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.832 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Indy е женски спортски градник кој ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност за време на вежбањето. Лесната и еластична ткаенина ќе ви помогне да останете фокусирани на вежбите. Технологијата Dri-FIT ефикасно ја отстранува потта и придонесува за чувството на удобност. Има перничиња кои можете да ги извадите по потреба, а тенките ремчиња може да се носат право или вкрстени одзади. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани материјали. Спецификација: Состав: 72% полиестер, 28% спандекс Отстранливи перничиња.
Подетално

Nike Dri-FIT Indy е женски спортски градник кој ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност за време на вежбањето. Лесната и еластична ткаенина ќе ви помогне да останете фокусирани на вежбите. Технологијата Dri-FIT ефикасно ја отстранува потта и придонесува за чувството на удобност. Има перничиња кои можете да ги извадите по потреба, а тенките ремчиња може да се носат право или вкрстени одзади. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани материјали.
Спецификација:

 • Состав: 72% полиестер, 28% спандекс
 • Отстранливи перничиња

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Градник DM0560-610
  2.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Градник DD1387-045
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош