Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женска маица
Код на производ:
(HF7236)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS е женска маица со кратки ракави и потесен крој и е практична за сите ваши слободни активности. Лесна и удобна, оваа маичка со линии во контрастна боја на ракавите го нагласува вашиот спортски стил. Изработена е од памук и дава меко и пријатно чувство кога се носи. Препуштете се на вашата секојдневна рутина во женската ESSENTIALS маичка.Спецификации: Состав: 100% памук Кратки ракави Тесен крој Дозволено е перење во машина.
Подетално

adidas ESSENTIALS е женска маица со кратки ракави и потесен крој и е практична за сите ваши слободни активности. Лесна и удобна, оваа маичка со линии во контрастна боја на ракавите го нагласува вашиот спортски стил. Изработена е од памук и дава меко и пријатно чувство кога се носи. Препуштете се на вашата секојдневна рутина во женската ESSENTIALS маичка.
Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • Кратки ракави
 • Тесен крој
 • Дозволено е перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HA5379
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица H57417
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Помош