Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(847076-01)
PUMA

PUMA Evostripe

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Evostripe се женски тренерки за вежбање. Тренерките се дизајнирани со совршено осмислени шевови кои ја подобруваат флексибилноста и движењето, а со тоа ви даваат чувство на слобода и удобност при носење. dryCELL ткаенината ќе се погрижи да останете суви дури и за време на најинтензивните тренинзи и активности, со впивање на последната капка од вашата пот. Еластичниот појас со учкур одвнатре, придонесува за чувството на сигурност при вежбање, но нема да ја наруши естетиката на тренерката. Страничните џебови, рефлектирачкото Puma лого и високиот струк влијаат на подобриот изглед, но и на функционалноста на ова парче облека. Спецификација: Женски тренерки dryCELL ткаенина Стандарден крој Рефлективно лого Странични џебови Висок струк miDori®bioWick Рециклирани материјали: 77% памук, 23% полиестер.
Подетално

Puma Evostripe се женски тренерки за вежбање. Тренерките се дизајнирани со совршено осмислени шевови кои ја подобруваат флексибилноста и движењето, а со тоа ви даваат чувство на слобода и удобност при носење. dryCELL ткаенината ќе се погрижи да останете суви дури и за време на најинтензивните тренинзи и активности, со впивање на последната капка од вашата пот. Еластичниот појас со учкур одвнатре, придонесува за чувството на сигурност при вежбање, но нема да ја наруши естетиката на тренерката. Страничните џебови, рефлектирачкото Puma лого и високиот струк влијаат на подобриот изглед, но и на функционалноста на ова парче облека.
Спецификација:

Женски тренерки

dryCELL ткаенина

Стандарден крој

Рефлективно лого

Странични џебови

Висок струк

miDori®bioWick

Рециклирани материјали: 77% памук, 23% полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош