Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 3-Stripes 7/9
adidas 3-Stripes 7/9
adidas 3-Stripes 7/9
adidas 3-Stripes 7/9
adidas 3-Stripes 7/9
adidas 3-Stripes 7/9
adidas 3-Stripes 7/9
adidas 3-Stripes 7/9
adidas 3-Stripes 7/9
adidas 3-Stripes 7/9
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HE9261)
adidas

adidas 3-Stripes 7/9

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 3-STRIPES 7/8 е долен дел женски тренерки дизајнирани за секојдневен тренинг. Започнете ја вашата рутина за вежбање со одење во теретана во овој удобен долен дел тренерки. Должината 7/8 со лесен еластичен струк ви овозможува полесно да се движите. Трите adidas линии и малото лого на adidas на нозете го нагласуваат вашиот спортски изглед.Спецификации: Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин Должина 7/8 AEROREADY технологија Странични џебови .
Подетално

adidas 3-STRIPES 7/8 е долен дел женски тренерки дизајнирани за секојдневен тренинг. Започнете ја вашата рутина за вежбање со одење во теретана во овој удобен долен дел тренерки. Должината 7/8 со лесен еластичен струк ви овозможува полесно да се движите. Трите adidas линии и малото лого на adidas на нозете го нагласуваат вашиот спортски изглед.
Спецификации:

 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин
 • Должина 7/8
 • AEROREADY технологија
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош