Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Therma-FIT Essential
NIKE Therma-FIT Essential
NIKE Therma-FIT Essential
NIKE Therma-FIT Essential
NIKE Therma-FIT Essential
NIKE Therma-FIT Essential
NIKE Therma-FIT Essential
NIKE Therma-FIT Essential
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD6472-601)
NIKE

NIKE Therma-FIT Essential

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.312 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Therma-FIT Essential се женски долен дел тренерки за трчање, дизајнирани за оние кои не се откажуваат од тренинг дури и во текот на зимата. Nike Therma-FIT технологијата се прилагодува на температурата на вашето тело и ја регулира топлината. Овој долен дел тренерка е исклучително мек и има опуштен крој, што овозможува целосна слобода на движење. Има флуоресцентни елементи кои ви овозможуваат да бидете видливи за другите за време на ноќните спортски активности и во сите други услови на слаба видливост. Овој женски долен дел тренерка има и сигурни, големи џебови кои се затвораат со патент. Спецификација: Женски долен дел тренерки - тренинг Опуштен крој Предни џебови Therma-Fit технологија Флуоресцентни елементи Состав: 92% полиестер, 8% спандекс .
Подетално

Nike Therma-FIT Essential се женски долен дел тренерки за трчање, дизајнирани за оние кои не се откажуваат од тренинг дури и во текот на зимата. Nike Therma-FIT технологијата се прилагодува на температурата на вашето тело и ја регулира топлината. Овој долен дел тренерка е исклучително мек и има опуштен крој, што овозможува целосна слобода на движење. Има флуоресцентни елементи кои ви овозможуваат да бидете видливи за другите за време на ноќните спортски активности и во сите други услови на слаба видливост. Овој женски долен дел тренерка има и сигурни, големи џебови кои се затвораат со патент.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки - тренинг
 • Опуштен крој
 • Предни џебови
 • Therma-Fit технологија
 • Флуоресцентни елементи
 • Состав: 92% полиестер, 8% спандекс
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Therma-FIT Essential се женски долен дел тренерки за трчање, дизајнирани за оние кои не се откажуваат од тренинг дури и во текот на зимата. Nike Therma-FIT технологијата се прилагодува на температурата на вашето тело и ја регулира топлината. Овој долен дел тренерка е исклучително мек и има опуштен крој, што овозможува целосна слобода на движење. Има флуоресцентни елементи кои ви овозможуваат да бидете видливи за другите за време на ноќните спортски активности и во сите други услови на слаба видливост. Овој женски долен дел тренерка има и сигурни, големи џебови кои се затвораат со патент.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки - тренинг
 • Опуштен крој
 • Предни џебови
 • Therma-Fit технологија
 • Флуоресцентни елементи
 • Состав: 92% полиестер, 8% спандекс
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош