Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NSW TF RPL LEGACY VEST
NIKE M NSW TF RPL LEGACY VEST
NIKE M NSW TF RPL LEGACY VEST
NIKE M NSW TF RPL LEGACY VEST
NIKE M NSW TF RPL LEGACY VEST
NIKE M NSW TF RPL LEGACY VEST
NIKE M NSW TF RPL LEGACY VEST
NIKE M NSW TF RPL LEGACY VEST
Код на производ:
(DD6869-326)
NIKE

NIKE M NSW TF RPL LEGACY VEST

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Therma-FIT Legacy е машки елек кој е мешавина од зимска јакна и класичен шушкавец. Обложен е со материјал кој отфрла дожд. Изработен е од Nike Therma-FIT технологија која се прилагодува на температурата на вашето тело и ја регулира топлината. Има неколку џебови со различни големини кои се одлични за складирање на сите ситници без кои не излегувате од дома. Овој машки елек е направен од 100% рециклирани материјали како дел од иницијативата Move to Zero на Nike, која има за цел да го отстрани пластичниот отпад. Чувствувајте се удобно и топло во текот на зимата во Nike Sportswear Therma-FIT Legacy машкиот елек. Спецификација: Машки елек – lifestyle Стандарден крој Технологија Therma-FIT Патент низ целата должина Странични џебови Водоотпорен материјал Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Therma-FIT Legacy е машки елек кој е мешавина од зимска јакна и класичен шушкавец. Обложен е со материјал кој отфрла дожд. Изработен е од Nike Therma-FIT технологија која се прилагодува на температурата на вашето тело и ја регулира топлината. Има неколку џебови со различни големини кои се одлични за складирање на сите ситници без кои не излегувате од дома. Овој машки елек е направен од 100% рециклирани материјали како дел од иницијативата Move to Zero на Nike, која има за цел да го отстрани пластичниот отпад. Чувствувајте се удобно и топло во текот на зимата во Nike Sportswear Therma-FIT Legacy машкиот елек.

Спецификација:

 • Машки елек – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Технологија Therma-FIT
 • Патент низ целата должина
 • Странични џебови
 • Водоотпорен материјал
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Therma-FIT Legacy е машки елек кој е мешавина од зимска јакна и класичен шушкавец. Обложен е со материјал кој отфрла дожд. Изработен е од Nike Therma-FIT технологија која се прилагодува на температурата на вашето тело и ја регулира топлината. Има неколку џебови со различни големини кои се одлични за складирање на сите ситници без кои не излегувате од дома. Овој машки елек е направен од 100% рециклирани материјали како дел од иницијативата Move to Zero на Nike, која има за цел да го отстрани пластичниот отпад. Чувствувајте се удобно и топло во текот на зимата во Nike Sportswear Therma-FIT Legacy машкиот елек.

Спецификација:

 • Машки елек – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Технологија Therma-FIT
 • Патент низ целата должина
 • Странични џебови
 • Водоотпорен материјал
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Елек DD6869-010
4.632 ДЕН
Заштеда 20%
5.790 ДЕН
Помош