Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton
Женски фустан
Код на производ:
(GS6298)
adidas

adidas Farm Print 3-Stripes V-Neck Cotton

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Дозволете вашата смела личност да го превземе водството. Облечете го овој adidas фустан и бидете подготвени за сончевите денови во градот и забавните ноќи на плажа. FARM Rio collab графиката инспирирана од природата ја испраќа вашата имагинација длабоко во џунглата. Трите линии на ракавите јасно ја покажуваат вашата љубов кон брендот. Со купување на adidas производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Regular fit • V-израз на деколтето • 70% памук, 30% рециклиран полиестер • FARM Rio графика • Иницијатива за подобар памук • Боја на производот: Црна • Код на производот: GS6298 .
Подетално

Дозволете вашата смела личност да го превземе водството. Облечете го овој adidas фустан и бидете подготвени за сончевите денови во градот и забавните ноќи на плажа. FARM Rio collab графиката инспирирана од природата ја испраќа вашата имагинација длабоко во џунглата. Трите линии на ракавите јасно ја покажуваат вашата љубов кон брендот. Со купување на adidas производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Regular fit

• V-израз на деколтето

• 70% памук, 30% рециклиран полиестер

• FARM Rio графика

• Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: Црна

• Код на производот: GS6298

Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка

 • Nadica Veljanovska
  Nadica Veljanovska

  05.06.2022. 15:53
Помош