Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NP 365 TIGHT
W NP 365 TIGHT
W NP 365 TIGHT
W NP 365 TIGHT
W NP 365 TIGHT
W NP 365 TIGHT
W NP 365 TIGHT
W NP 365 TIGHT
W NP 365 TIGHT
W NP 365 TIGHT
Женски хеланки
Код на производ:
(CZ9779-010)
NIKE

W NP 365 TIGHT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NP 365 TIGHT се женски хеланки кои имаат сѐ што ви треба за пријатен интензивен тренинг. Еластичната ткаенина совршено се вклопува на телото. Материјалот со брзо-апсорбирачка технологија Dri-FIT ви помага да останете суви и фокусирани на спортските цели. Мрежестите делови овозможуваат оптимален проток на воздух. Овие женски хеланки за тренинг се идеална комбинација на атрактивен спортски дизајн и функционалност. Спецификации: • Женски хеланки за тренинг • Технологија Dri-FIT • Состав: 83% полиестер, 17% еластин • Состав на мрежести делови: 81% полиестер, 19% еластин • Перење во машина • Боја: Црна / Бела • Код на производ: CZ9779-010 .
Подетално

Nike W NP 365 TIGHT се женски хеланки кои имаат сѐ што ви треба за пријатен интензивен тренинг.

Еластичната ткаенина совршено се вклопува на телото.

Материјалот со брзо-апсорбирачка технологија Dri-FIT ви помага да останете суви и фокусирани на спортските цели.

Мрежестите делови овозможуваат оптимален проток на воздух.

Овие женски хеланки за тренинг се идеална комбинација на атрактивен спортски дизајн и функционалност.

Спецификации:

• Женски хеланки за тренинг

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 83% полиестер, 17% еластин

• Состав на мрежести делови: 81% полиестер, 19% еластин

• Перење во машина

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: CZ9779-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NP 365 TIGHT се женски хеланки кои имаат сѐ што ви треба за пријатен интензивен тренинг.

Еластичната ткаенина совршено се вклопува на телото.

Материјалот со брзо-апсорбирачка технологија Dri-FIT ви помага да останете суви и фокусирани на спортските цели.

Мрежестите делови овозможуваат оптимален проток на воздух.

Овие женски хеланки за тренинг се идеална комбинација на атрактивен спортски дизајн и функционалност.

Спецификации:

• Женски хеланки за тренинг

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 83% полиестер, 17% еластин

• Состав на мрежести делови: 81% полиестер, 19% еластин

• Перење во машина

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: CZ9779-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош